Off topic: Nabídka na zveřejnění telefonního čísla (z Brna)
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 23:19
English to Czech
Apr 13, 2015

Dne 28. února jsem napsal o European Business Number. Dnes jsem po delší době opět dostal nabídku na nevyžádané služby. Moje telefonní číslo může být k nalezení na internetu.Odesilatelem je známá firma Český telefonní seznam s.r.o. P.O. Box Brno.

Listina (doklad) vystaven 7.4.2015, splatnost 17.4.2015, částka na jeden rok od 15.4.2015 s
automatickým prodloužením o jeden rok činí pouhých 3013 Kč (včetně DPH 523 Kč pro Českou republiku). Půvo
... See more
Dne 28. února jsem napsal o European Business Number. Dnes jsem po delší době opět dostal nabídku na nevyžádané služby. Moje telefonní číslo může být k nalezení na internetu.Odesilatelem je známá firma Český telefonní seznam s.r.o. P.O. Box Brno.

Listina (doklad) vystaven 7.4.2015, splatnost 17.4.2015, částka na jeden rok od 15.4.2015 s
automatickým prodloužením o jeden rok činí pouhých 3013 Kč (včetně DPH 523 Kč pro Českou republiku). Původní jednatel Gyula Erich Katona je od roku 2014 opět jednatelem. Listinu připravil právník, nevyžádaná služna je nabízena v souladu s ISO 9001 a DIČ CZ28291310 patří spolehlivému plátci DPH (ověřil jsem).
Webová stránka společnosti, která zveřejní moje telefonní číslo je v článku 1 Obchodních podmínek, které jsou na rubu listiny.

Monitoring článků o společnosti:

https://www.detail.cz/firma/28291310-cesky-telefonni-seznam-sro-pod-hradkem-190-12-trebic/

24. ledna 2015 hvozdecka.blog.idnes.cz
Katalogové podvody? Nenechte se nachytat, pořiďte si lupu!
...si myslela, že se jedná o další krok výše zmíněné „dámy“. Fakturu ale odeslala společnost Český telefonní seznam, což nesouhlasilo s informací poskytnutou do telefonu. Usilovně jsem přemýšlela, jestli jsem...

23. ledna 2015 novinky.cz
Katalogové podvody se šíří Českem, nenechte se nachytat

...„Na konci loňského roku jsem dostala dopis s fakturou na částku 3030 korun od společnosti Český telefonní seznam (ČTS). Požadovaná částka mě vyděsila, zvlášť když jsem si na zadní straně zaslané faktury...

13. ledna 2015 podnikatel.cz
Další vlna podvodných faktur od společnosti Český telefonní seznam. Nic neplaťte

...podvodných faktur od společnosti Český telefonní seznam. Nic neplaťte Podnikatel.cz » Právo a zákony » Další vlna podvodných faktur od společnosti Český telefonní seznam. Nic neplaťte Další vlna podvodných...

8. října 2014 tribune.cz
Vnutili mi nechtěné služby, říká lékařka a varuje ostatní ...domnění, že platí za inzerci na webu, již do té doby využívala. Jenže peníze šly jinam, firmě Český telefonní seznam, která za tři měsíce chtěla po lékařce další peníze a po následujícím čtvrtroce opět. Už ...

4. září 2014 ceskatelevize.cz Černé ovce
...potvrzení. Pošta musí reklamaci vyřídit do 30 dnů. V minulosti jsme vysílali o společnosti Český telefonní seznam s.r.o. Ta firmám zasílala tiskopisy vypadající jako faktury za služby, které si u ní údajně...

24. srpna 2014 ceskatelevize.cz
02:04 Týden v regionech
...rozšířená v západní Evropě a severní Americe. Její úspěšnost je až osmdesáti procentní. Firma Český telefonní seznam rozeslala stovkám podnikatelů po celé České republice nabídku, která se velmi podobá faktuře...

23. srpna 2014 ceskatelevize.cz
Týden v regionech (Ostrava)
...společnosti Český telefonní seznam je pro společnosti Mediatel dlouholetou obchodní hrozbou ohledně nekalých praktik ovlivňujících podnikání ostatních subjektů na trhu. Český telefonní seznam obeslal řadu...

20. srpna 2014 ceskatelevize.cz
00:37 Události v regionech
...ocenila nekalé praktiky Českého telefonní seznamu pokutou 19.8.2014
17:06 Ostrava - Firma Český telefonní seznam rozesílá stovkám podnikatelů z celé republiky nabídku, která se nápadně podobá faktuře společnosti...

Podobní dodavatelé viz článek z 2.6.2013:

http://investportal.cz/podnikani-po-cesku-padouch-nebo-hrdina-vzdyt-jsme-jedna-rodina

Seznam firem s.r.o.

EUROPEAN SIDUS, SE

Office servisní a distribuční s.r.o.

Český telefonní seznam, s.r.o. –

Baldrine Invest s.r.o.

Závěrem:

vždy si zkontrolujte, za co platíte. Ušetříte tím spoustu peněz. Zároveň snížíte počet telefonátů od různých prodejců a zprostředkovatelů.

Milan
Collapse


 
Katarzyna Slowikova
Katarzyna Slowikova  Identity Verified
Germany
Local time: 23:19
English to Czech
+ ...
Debilita dovedena k dokonalosti Apr 15, 2015

No nekupte to, zveřejnění čísla na netu...

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Nabídka na zveřejnění telefonního čísla (z Brna)






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »